tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512   
Novinky
rok 2021 rok 2020 rok 2019 rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
26. února 2021
Včera byla vykastrována Pixie, daří se jí dobře...

26. února 2021
Mareček, cca 5 ti letý shi-tzu byl v pátek odoperován ve veterinární ordinaci Koldinova v Klatovech MVDr. Janem Hlaváčem (https://veterinakoldinova.cz). Bylo mu odstraněno nesestouplé varlátko v břiše, zároveň byl vykastrován a odstraněna břišní kýla. Hezky se hojí a hned po vyndání stehů půjde do nového domova (zadán).

24. února 2021
Koncem ledna jsme přijali 10 pejsků plemene shi-tzu z nezvládnutého chovu. Byly úředně zabaveni a převezeni k nám do zařízení. Nyní jsou připraveni odcházet do nových domovů, nezveřejnění jedinci jsou již zadáni a půjdou v nejbližších dnech domů... Téměř všichni pejsci jsou více či méně postiženi brachycefalickým syndromem. Z důvodu nedostatečné péče mají lehce až těžce postižené hlavně oči a zrak. Jsou to velmi milí, hodní a nenároční pejsci vhodní do bytu, ideálně k seniorům. Všem pejskům bude potřeba denně kapat - zvlhčovat oči, vybraným jedincům aplikovat léčebné kapky dle postižení. Děkujeme za veterinární ošetření a vyšetření našim p. doktorkám MVDr. Terka Jindrová a Martina Horáková (Doktorka ze dvorka), za specializované oční vyšetření MVDr. Mirka Valterová z Příbrami a za profesionální ostříhání Psí salon Roupov. Za finanční podporu Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - ÚZSVM. foto z první prohlídky, stříhání a po ostříhání a ošetření...

19. února 2021
Bíglička Vendulka, která nám byla předána Bíglem v nouzi, a která již žije spokojeně v novém domově, včera prodělala poslední operaci. Po odstranění tříselné kýly a kastraci již v novém domově probíhala rekonvalescence. Včera se provedla poslední plánovaná náročná operace - odstranění nádorů v pochvě. Vendulka je v pořádku, v novém domově je blažená, nabrala 2 kg, chutná jí a začala si hrát... Děkujeme její nové rodině za veškerou péči a lásku, kterou tam dostává, MVDr. Jan Hlaváč a týmu z veterinární kliniky Koldinova v Klatovech za opět perfektní práci a Bígl v nouzi pod patronátem Beagle Clubu ČR za finanční záštitu operací, díky kterým mohly být provedeny.

18. února 2021
14.2. byl z vážných zdravotních důvodů vykastrován Tonda, držíme mu palce, aby zákrok pomohl a nemusel podstupovat komplikovanější operaci prostaty, kde má hodně cyst, které praskají a krvácí...

3. února 2021
Prosíme všechny, kdo má u sebe podepsané petiční archy proti zabíjení bíglů na výrobu Polyglobu, zašlete nám je zpětně na adresu: Storgé, z.s., Borovno 67, 335 61 Spálené Poříčí.
Budeme podnikat další kroky. Moc děkujeme za spolupráci, a že nejste lhostejní!


Děkujeme za podporu Běhejme a pomáhejme útulkům v našem boji proti zabíjení bíglů na výrobu Polyglobu. Děkujeme!

https://www.facebook.com/Behproutulky/ posts/ 1686519574868868

27. ledna 2021
Fandu z Malesic zítra čeká závěrečné kompletní veterinární vyšetření na klinice, držte mu palce, ať to dopadne co nejlépe... děkujeme za foto Markétě Zýka Hojkové.

27. ledna 2021
S tímhle zraněním dokáže po lese běhat snad jen jagteriér... děkujeme dr. Horákové (Doktorka ze dvorka) za rychlou odbornou pomoc nalezené jagteriérce. Obě nalezené fenky jsou již ošetřené a doma, hurá! Přejeme rychlou a úspěšnou rekonvalescenci zraněné psí dámě...

22. ledna 2021
A ještě dnes dorazila vzácná návštěva... Už jsme byly na focení tři, moc jsme si to zase po delší době užily, i počasí se překonávalo... a Ebynka kontrolovala obsah dupaček. Těšíme se na krásné a profi fotky :-)

22. ledna 2021
Kluci se těší z vycházek...

10. ledna 2021
U nás v Borovně je umístěna starší fenka a 2 mladí pejsci, až se vykrmí a dostanou do kondice, budou to úžasní psi. Děkujeme za pomoc a spolupráci, držíme všem ostatním pejskům palce, ať se dají rychle do kupy po přestálém hororu!