tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512   
Chci finančně přispět
Pokud jste se rozhodli podpořit naši organizaci a pejsky finančně, je zde několik možností:

Zasláním libovolné finanční částky na provozní účet útulku, ze kterého je hrazeno krmení, veterinární péče, mzdy, elektřina, topení a jiné provozní náklady.
Číslo účtu: 2747015349/0800

nebo na transparentní sbírkový účet, ze kterého je hrazena výstavba výběhu pro psy.
Číslo účtu: 9339009339/0800

Podporou pejska zařazeného do programu Virtuální adopce.

Rádi vám na vyžádání vystavíme a pošleme Potvrzení o daru pro potřeby daňového odpočtu nebo Darovací smlouvu. Kontaktujte nás na email adrese storge2011@gmail.com nebo telefonicky na čísle 723 598 853.
Za jakoukoliv finanční částku děkujeme!
Vážíme si Vaší pomoci!

Výběh pro psy,
to, co nám v útulku opravdu hodně moc chybí, je venkovní výběh pro psy. Snažíme se denně vzít všechny psí obyvatele na procházku, ale při větším počtu psů to není tak, jak bychom si představovali. Naši čtyřnozí přátelé se potřebují vyběhat, vylítat, vyřádit, pohrát... Proto jsme přikoupili i přilehlý pozemek k útulku, avšak vzhledem k jeho zoufalému stavu a také ceně kvalitního oplocení s podhrabníky to nebude levná záležitost. Proto prosíme všechny, kdo má chuť a zájem přispět na dobrou věc, o zaslání libovolné částky na transparentní sbírkový účet číslo 933 900 9339/0800 (Česká Spořitelna).
O stavu peněz na účtu a zahájení prací na pozemku budeme průběžně informovat.
Všem dárcům předem děkujeme!
Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy.
Tak od jara se pomalu, ale jistě buduje :-) Zahájily se uklízecí, vyklízecí a bagrovací práce v okolí útulku... Částka 58 000 Kč z transparentního účtu byla použita na zaplacení bagrovacích prací a nákupu zeminy na vyrovnání terénu, viz. foto. Veškeré dokumenty a faktury proplacené z transparentního účtu jsou k nahlédnutí po vyžádání v kanceláři útulku. Děkujeme!
Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy.
Začíná se plotit :-)
Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy.