tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512  
Sponzoři, dárci
Děkujeme všem lidičkám, firmám, organizacím, městům a obcím, kteří nám dobrovolně, ochotně a nezištně pomáhají - finančně či přinesením krmiva nebo jiných praktických věcí (staré deky, ručníky, mycí prostředky, vodítka, obojky).
Moc si Vaší přízně vážíme a je pro nás velmi cenná i ta pomoc, která je zadarmo - hezké slovo, ocenění a povzbuzení.
Děkujeme!

soukromí dárci

firmy

spolky a instituce

města a obce
rok 2019
Psí salon Roupov
Stále taháme poklady z kouzelné vánoční krabice :-)) děkujeme Psímu salonu Roupov!
Psí salon Roupov
Medgen s.r.o.
Medgen s.r.o.
gynekologicko-porodnická ambulance
Denisovo nábřeží 6
301 00 Plzeň
rok 2018
Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
Sony DADC
Velké poděkování posíláme zaměstnancům firmy Sony DADC, za vánoční sbírku pro pejsky, zejména paní Makrlík Boldiové Barboře, Makrlíkovi Tomášovi a Boldi Milanovi, děkujeme!!
Zoohit.cz
Internetový prodej chovatelských potřeb a krmiv.
zoohit
Děkujume všem, kteří darovali své bonusové body na zoohit.cz a přispěli tak na sbírku pro náš útulek :-)

zoohit

Canvit - doplňky stravy pro psy a kočky
Canvit
Krmivo pro psy K-9
krmivo K-9
Děkujeme Jatkám Pazdera za zásilku ňamek pro naše psy!
Jatky Pazdera
Farma Moulisových
Farma Moulisových
Pavla Holzäpfelová a salon Papaya
salon Papaya
rok 2017
Děkujeme firmě Mars Czech s.r.o. za poskytnutí daru - 750 kg krmiva Pedigree a spolupracující nadaci Nadace na ochranu zvířat za vše, co pro nás děláte!
MushGO Děkujeme firmě MushGO za podporu Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušek nejen pro flekaté, konaných dne 12.11. 2017 v Berouně.
canvit Děkujeme firmě Canvit za opětovnou podporu Brdského krosu, canicrossového/dogtrekového závodu, který jsme letos pořádali dne 9.9. 2017.
Dílnička Agáta Děkujeme Světu Obojků a Vodítek Od Agáty za krásné a ručně ušité obojky pro naše svěřence! Moc sluší :-)

Děkujeme firmám K9 a Candie's za podporu Jarních Podkokšínských dvojzkoušek, závodů agility, které jsme pořádali dne 6.5. 2017 ve Spáleném Poříčí.
Farma Moulisových Děkujeme farmě Moulisových za dodávky hovězího masa pro psy. Pro chlupáče je to vždycky oblíbené zpestření jídelníčku :-)

Děkujeme spolku Click and Feed za nasbírané mističky a firmě Brit za poskytnutí krmiva - granule a masovky - pro náš útulek. Bylo to radostné a příjemné překvapení. Mooooc chutná!
   

Děkujeme Nadaci na ochranu zvířat a společnosti Mars Czech s.r.o., že náš útulek byl vybrán mezi ty, kterým v rámci kampaně Pomozte naplnit misky v útulcích bylo poskytnuto krmivo Pedigree o celkové váze 765 kg!
certifikát k předání krmiva
rok 2016, 2015
canvit Společnost Canvit je předním českým výrobcem krmiv a vitaminominerálních doplňků pro domácí mazlíčky. Aktuálně je společnost výrobcem vitaminominerálních přípravků pro psy, kočky a další zvířata Canvit, granulových krmiv pro psy Nutrican, vitaminominerálních doplňků a krmiv pro koně Nutri Horse a výhradním distributorem doplňků a krmiv pro koně holandské značky Pavo.
Česká spořitelna Česká spořitelna byla založena v roce 1825 jako první spořitelní instituce na území dnešní České republiky. Je největší bankou v České republice.
(chtěli bychom poděkovat za poskytnutí nábytku a vybavení do našeho zařízení)
Komplet Stavby Malá firma podnikající převážně ve stavebnictví a přidružené výrobě tohoto oboru. Na trhu působí již 14 let.
Farma Moulisových Farma Moulisových je rodinná farma hospodařící v obci Milínov nedaleko Plzně v systému ekologického zemědělství. Kromě zemědělství farma provozuje jezdecký klub a také pořádá zážitkové vzdělávací programy pro skupiny dětí i dospělých. V malém penzionu přímo na farmě si každý může přijet užít víkend či dovolenou.
B.H.K.V. s.r.o. Velkoobchod s krmivy a chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky i chovatelská zvířata.


Dogato - for pets with love