Úvodní stránka
O nás
Aktuální dění
Naše akce
Útulek pro psy
Hotel pro psy
Výukové centrum
Sportovní aktivity
Sociální činnost
Právní poradna
Spolupracujeme
Sponzoři, dárci
Pomáhají nám
Kontakty
Aktuality:
Kontakt:
mob. +420 723 598 853
mob. +420 602 108 771
Bankovní spojení:
č.ú. 2747015349/0800
Facebook:
Sponzoři, dárci:

Partneři:
Český pohled

Spolupracujeme
Církevní ZŠ a SŠ Plzeň Zřizovatelem Církevní ZŠ a SŠ Plzeň je Biskupství plzeňské. Jejím posláním je poskytovat kvalitní vzdělání a výchovu v křesťanském duchu. Již dvacet let škola naplňuje toto poslání ve vzdělávacích oborech "Ekologie a životní prostředí" a "Sociální činnost", které byly doposud pod názvem Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí vyučovány v městečku na jižním Plzeňsku. Od školního roku 2016/17 přesunula škola svou působnost do Plzně. Současně s přestěhováním střední školy se rozšířila nabídka vzdělání o základní školu.
Spokojené ocásky - Masáže psů Spokojené ocásky se věnuji psím masážím a péči o psí pohybový aparát tak, aby po světě mohlo běhat co nejvíce pejsků a spokojeně přitom vrtět ocásky! Masáže psů jako terapie nejsou jen nástrojem k relaxaci, jsou důležitou součástí péče o pohybový aparát. Jako takové jsou přínosné pro všechny psy světa, jimž jejich páníčci chtějí dopřát co nejkvalitnější pohyb.
Nalezenci Šumaváci Spolek byl založen v roce 2015 s cílem aktivně vystupovat ve sféře ochrany zvířat, přírody, životního prostředí, bránit vše, co je součástí přírody a rovněž se věnovat popularizaci tohoto cíle. Prioritní činností spolku je pomoc zvířatům v nouzi.
PESWEB PesWeb je projekt Nadačního fondu Psí Naděje. Mezi jeho hlavní cíle patří vytvoření centrální databáze útulkových psů ze všech koutů Čech a Moravy a generování potřebných finančních prostředků pro útulky.

Nadační fond pes v nouzi

Charitativní pejskařský portál vznikl za účelem aktivní pomoci psím útulkům a azylům, psům zatoulaným, nalezeným či nechtěným, týraným či jinak strádajícím, za jejichž smutné osudy můžeme právě my lidé!
Pomoc se soustředí především na návrat ztracených a nalezených pejsků zpět do původních rodin, podporu psí adopce z útulků, zajištění chybějící veterinární péče v útulcích, rekonstrukce útulků a zajištění chybějícího krmiva a potřeb pro útulky a depozita.

Ne množírnám!

Projekt Ne množírnám! vznikl na podzim roku 2014. Jeho cílem je rozšířit povědomí o množírnách široké veřejnosti, upozornit na možná rizika spojená s nákupem psů z neprověřených chovů a poukázat na možnost adopce.

Apartmány Jindřichov

Apartmány Jindřichov nabízejí ubytování v srdci Jizerských hor, v obci Jindřichov. Okolí apartmánů, a dostupnost různých atrakcí v městech Liberec či Jablonec nad Nisou, k návštěvě s dětmi nebo čtyřnohými přáteli přímo vyzývá. Proto se nebojte vzít své miláčky s sebou.

Český pohled

CO, KDE a JAK na západě a jihu Čech

Truhlářství Libor Norek

Firma se zabývá zakázkovou kusovou a malosériovou výrobou kvalitních dveří, oken a nábytku. K dosažení tohoto cíle využívá starých osvědčených truhlářských postupů (svlaky, šikmé ozuby, čepy…), ale i nové metody a materiály (stavitelné panty, těsnící prvky, laky…).