tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512  
Naše akce
Plánované akce - srdečně zveme
Pořádali jsme:   rok 2019 rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
Podzimní přátelské minidvouzkoušky se závody A0 a veteránů (21.10. 2018, Spálené Poříčí)
...v příjemném počtu, krásný podzimní den a fajn lidi, děkujeme všem zúčastněným a pomocníkům, bylo s vámi dobře.
více fotek >>>

Práce se stresem s Františkem Šustou (23.9. 2018, farma Moulisových - Milínov)
Děkujeme Františku Šustovi za skvělý nedělní besedoseminář s praktickými lekcemi na téma "Práce se stresem" a farmě Moulisových v Milínově za poskytnutí krásného zázemí a bezvadnou spolupráci. Moc jsme si to všichni užili!
více fotek >>>

3. ročník Brdského krosu (25.8. 2018)
Děkujeme Pavlu Žižkovi a Poznejbrdy.cz za báječné fotky ze sobotního 3. ročníku Brdského krosu. Tímto ještě jednou velké díky všem zúčastněným závodníkům i nezávodícím, kteří si udělali 30 km "dogtrek" v CHKO Brdy jen tak "na pohodu" nebo procházku a přispěli tak na provoz útulku v Borovně. Počasí přálo - konečně se trochu ochladilo, což ocenili hlavně běžci :-) Děkujeme za výbornou a stálou spolupráci Šimonu Cipro a celému týmu Běhejsepsem.cz a týmu útulku Borovno, bez těchto lidí by to prostě nešlo. Dále naší "hlavní" trasařce Lence Boříkové za výborné nápady a připomínky a za pomoc Lucii Morgensternové a Jakubu Morgensternovi s organizací závodu. Dále všem zúčastněným studentům Církevní střední školy Plzeň za výpomoc na trati a v neposlední řadě také sponzorům akce - firmě Canvit/Nutrican za poskytnutí cen pro závodníky, Non-stop dogwear za stánek a vypůjčení postrojů a řeznictví Radek Herejk Spálené Poříčí za výborné občerstvení do bufetu. Akce byla také podpořena z grantu města Spálené Poříčí.
více fotek >>>

Seminář a beseda s JUDr. Lindou Hejlovou na téma "Aplikace zákona na ochranu zvířat ve městech a obcích aneb zvíře versus právo" (26.6. 2018)
Děkujeme báječné Lindě Hejlové z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Plzni za krásný a užitečný právní seminář, čas a energii, který nám věnovala. Děkujeme! Bylo to super!

2. Jarní Podkokšínské trojzkoušky se závody A0 a veteránů (5.5. 2018, Spálené Poříčí)
Velké poděkování všem za pomoc, bez kterých by to nebylo. Celému týmu Agility Storgé a rodině, Markétě Beranové, Janě Fenclové, Lucce Hajšmanové s Radkem, Kačce Welserové, Gábině Tykvartové a ostatním "z Poříčí", Alče Čechurové za pomoc a výrobu krásných hraček, Lucii Morgensternové a Jakubu Morgensternovi za obětavou pomoc, že byli vždy a všude, kde je potřeba, Bull Sporty Blovice a Radku Hajšmanovi ml. za vypůjčení časomíry a paní Hance Jánské za dopůjčku překážek. Márovi Heřmanovi alias Párek za DJ služby :-) a hlavně Alici Boháčové za stavbu krásných parkurů a posuzování. Dále městu Spálené Poříčí, Ivaně Pasekové za grantovou podporu a firmě K9 a Nutrican za balíčky pro závodící. A ve finále obrovský dík Pavlu Žižkovi, že máme krásné fotky :-), dále baseball klubu Sharks Spálené Poříčí, Pavlu Šrámkovi za vypůjčení hřiště a zázemí a fotbal. klubu Spálené Poříčí, Radku Boříkovi, že i obětavě přeložili zápas.
více fotek >>>

OBEDIENCE aneb poslušnost pro každého
Fotky z báječných jarních kurzů obedience se Zuzkou Coufalovou.
více fotek >>>

Velikonoční sobota v útulku v Borovně (31.3. 2018)
Dopolední výšlap na Kokšín - děkujeme za milou společnost a vyvenčení. Bylo to s vámi fajn!
více fotek >>>

A ještě fotky šikovných dětí (a nejen dětí) z odpolední dílničky :-)
více fotek >>>