tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512  
Naše akce
Plánované akce - srdečně zveme
Pořádali jsme:   rok 2019 rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
Mistrovství ČR bíglů a Dvojzkoušky nejen pro flekaté (12.11. 2017)
Děkujeme všem dvou i čtyřnohým účastníkům za účast a mockrát také těm, kdo se na přípravě podíleli - rozhodčí Vlaďka Čištínová za parkúry a velkou trpělivost, Aleš Růžek, Lucie Morgensternová, Jakub Morgenstern, Alča Čechurová, Markéta Beranová, Lucie Hajšmanová s rodinou, Jana Fenclová s rodinou, Kačka Welserová - komplet Agility Storgé, Nelli Humlová, Bull Sport Blovice za poskytnutí časomíry a její celodenní obsluhy, Beagle Clubu ČR za finanční podporu a poskytnutí cen, MushGo za poskytnutí krásných dárků, Dog Academy Beroun - DAB za poskytnutí zázemí a Poznejbrdy.cz a Pavlu Žižkovi za fotky.
více fotek >>>

Pozitivní posilování od slepice po koně (30.9. 2017)
Báječný celodenní seminář s Františkem Šustou (Zaobzor o.s., treninkjerozhovor.cz) zaměřený na trénink pozitivního posilování od drůbeže až po velké býložravce, probíhal v útulku v Borovně a na farmě Moulisových v Milínově (www.farmamoulisovych.cz).
Děkujeme všem organizujícím, zúčastněným i účinkujícím za velmi vydařený den :-)
více fotek >>>

2. ročník Brdského krosu (9.9. 2017)
V sobotu 9.9. 2017 proběhl 2. ročník Brdského krosu. Počasí nám všem přálo, závodníci byli příjemně naladěni, psiska se těšila.
Obrovský dík patří spoluorganizátoru závodu Běhejsepsem.cz a všem dalším: Lence Boříkové, Aleši Růžkovi, fotografovi Pavlu Žižkovi a Poznejbrdy.cz, Lucii Morgensternové a Jakubovi Morgensternovi, Lucii Hajšmanové, Markétě Beranové a mamince :-), Kačce Welserové, Ivaně Skalové a studentkám CIS Plzeň Nelli Humlové a Majdě Koudelové a zaměstnancům útulku pro psy v Borovně. Dále sponzorům akce firmě Canvit/Nutrican za poskytnuté ceny a městu Spálené Poříčí za finanční podporu. Gratulujeme vítězům!!
Těšíme se zase za rok!
2. Brdský kros 2. Brdský kros
více fotek >>>
start závodu 30 km    start závodu 12 km    průběh závodu 1   
průběh závodu 2    průběh závodu 3    vyhlášení výsledků

Útulkáček aneb Běh pro tlapky, které nás provázejí životem (4.6. 2017, Plzeň)
Děkujeme všem zúčastněným a závodícím, že nás přišli podpořit navzdory deštivému počasí. Velký dík patří hlavnímu organizátorovi akce Kateřině Macháčkové a neúnavným pomocníkům Markétě Beranové, Petře Noskové z Agility Klubu Rokycany a ostatním! Z výtěžku akce byly nakoupeny odčervovací tablety (spotřeba je nekonečná :-) Děkujeme!
více fotek >>>

Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů (6.5. 2017, Spálené Poříčí)
Děkujeme všem závodícím i nezávodníkům za milou účast, všem pomocníkům, kteří pomáhali zajistit zdárný průběh akce, také krásnému počasí :-) a sponzorům akce: město Spálené Poříčí, firma Nutram a K9, Alence Čechurů za upletení hraček a vodítek do cen a kynologickému spolku Brabci z Mrtníku za skvělou spolupráci!
více fotek >>>

Velikonoční den v útulku a výlet nejen pro čtyři tlapky na Kokšín (14.4. 2017)
Děkujeme, že jste přišli a protáhli naše útulkáčky, děti i sebe :-) Bylo to s vámi fajn.
více fotek >>>

A ještě velikonoční dílnička...
více fotek >>>

Teorie výchovy a výcviku slušně vychovaného psa se Standou Beníškem (11.2. 2017)
Děkujeme panu Beníškovi (www.znaleckynologie.cz) za zajímavý a moc hezký kynologický seminář s besedou a těšíme se na další pokračování, které bude již brzy.
Teorie výchovy a výcviku slušně vychovaného psa se Standou Beníškem (11.2. 2017) Teorie výchovy a výcviku slušně vychovaného psa se Standou Beníškem (11.2. 2017)