tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512  
Naše akce
Plánované akce - srdečně zveme
Pořádali jsme:   rok 2019 rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
1. Brdský kros (15.10. 2016)
Děkujeme všem za účast - vystartovalo celkem 56 týmů. Byli jsme mile zaskočeni a překvapeni i počtem zájemců (dvounohých i čtyřnohých ) o vycházku.
Byli jste všichni skvělí a děkujeme za milou a přátelskou atmosféru a bezproblémový průběh akce. Hned jak jsme si odpočinuli, už máme v hlavě spoustu nápadů, jak vylepšit příští ročník.
Těšíme se zase za rok!
Tým Storgé
1. Brdský kros 1. Brdský kros
více fotek >>>
Chtěli bychom poděkovat všem spolupracovníkům a přátelům útulku, který zajišťovali průběh závodů, uklízeli, pekli, vařili, obsluhovali... Karolíně a Šimonovi Cipro a "Běhej se psem" za skvělou spolupráci a profesionální přístup, Lenka Boříková za stavění a značení tratí, Aleš Růžek za vedení vycházky, Lucce a Jakubovi Morgesternovi za obětavou pomoc a kontrolu tratí, Denisa Brejchová za výpomoc na trati a naší mladé výtvarnici Lucce Slavíkové za návrh a zpracování návrhů originálních medailí a pamětních listů.
A ještě jedno speciální poděkování studentům Střední církevní školy Plzeň (bývalá CSOŠ Spálené Poříčí), kteří se ujali kontrol na trati, radili případným ztraceným běžcům a zajišťovali občerstvení na kontrolách. Myslím, že zaslechnutá věta: "to není možné, že takové skvělé děti ještě jsou" vůbec nebyla od věci a zahřála u srdce. A také paní ředitelce Janě Černíkové, která nabídla pomoc a šla v pátek odpoledne udělat kontrolu tratě koloběžek, a když jsme s úžasem zjistily, že nějaký "vtipálek" strhal fáborky a navěsil je na falešné odbočky, do večera se mnou jezdila a přeznačovala trať. Takže díky: Dominik Maule, Vendula Puhanová, Kuba Takáč, Šárka Kubíková, Matěj Mareček, Robert Brtník, Lukáš Louda, Saša Zoltán, Láďa Pašek, Miloš Hájek, Zuzka Krausová, Jana Lettlová, Martina Bartošová a Lucka Balážová.
Děkujeme také dobrovolníkům z firmy SAP, Praha, kteří v pátek přijeli a v rámci dobrovolnického dne venčili, uklízeli, hrabali, leštili... aby na sobotní závody bylo vše hezké. Děkujeme!
Děkujeme dobrovolníkům z firmy SAP Praha Děkujeme dobrovolníkům z firmy SAP Praha


Velikonoční výlet 26.3. 2016
Velikonoční výlet na Kokšín. Počasí bylo trochu "psí", ale psiska si to beztak užila :-) Děkujeme všem za účast!
Velikonoční výlet na Kokšín. Velikonoční výlet na Kokšín.
více fotek >>>

A ještě trošku velikonočního tvoření...
Velikonočního tvoření. Velikonočního tvoření.
více fotek >>>


"Hop na balón" a rekondiční masáže psů (29.-31.1. 2016)
Děkujeme Kateřině Plačkové a PhysioDog Academy za pěkný odpolední seminář o balančních pomůckách a cvičení.
Hop na balón Hop na balón
více fotek >>>

A ještě jeden báječný víkendový kurz rekondiční masáže psů s Kačkou Plačkovou a PhysioDog Academy.
rekondiční masáže psů rekondiční masáže psů
více fotek >>>