tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512  
Naše akce
Plánované akce - srdečně zveme
Pořádali jsme:   rok 2019 rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
Seminář o běhání se psem (24.11. 2015)
Děkujeme Šimonu Cipro za moc hezký seminář "Běhej se psem". Pro zájemce budeme navazovat i praktickou částí v neděli 6. 12., k dispozici bude instruktor a možnost půjčení postrojů.
Seminář o běhání se psem Seminář o běhání se psem
více fotek >>>

V neděli 6.12. dopoledne jsme navázali na seminář Šimona Cipra "Běhej se psem" a uskutečnili praktickou výukovou canicrossovou lekci. Počasí bylo jako na objednávku a díky Katce Macháčkové - instruktorce - se nedělní dopoledne příjemně vydařilo. Děkujeme.
canicrossová lekce canicrossová lekce
více fotek >>>


Beseda s MVDr. Šárkou Navrátilovou (12.10. 2015)
Děkujeme MVDr. Šárce Navrátilové z Kleisslovy veterinární kliniky Plzeň za pěknou večerní besedu v našem útulku. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací. Velké poděkování dále patří i za odpolední přednášku pro studenty CSOŠ Spálené Poříčí. Moc se nám líbila!
Beseda s MVDr. Šárkou Navrátilovou


Výlet nejen pro čtyři tlapky
V neděli 21.6. 2015 jsme uspořádali malý výlet pro děti, pejsky i páníčky. Dopoledne jsme začali v parku u zámku ve Spáleném Poříčí, kde se hlavně vyřádily děti a pokračovali jsme směrem k rybníku Hvížďalka. Tam jsme rozdělali oheň, opekli něco k snědku a psiska měla příležitost se patřičně vyřádit. Ti vytrvalejší z nás došli naučnou stezkou až do Hořehled, kde jsme výlet zakončili "stylově" v Restauraci pod Kokšínem.
Výlet nejen pro čtyři tlapky Výlet nejen pro čtyři tlapky
více fotek >>>

Obedience - seminář a výcvik s Kristýnou Másilkovou
"aneb také vysoká škola psí poslušnosti či trochu jiná poslušnost"
V neděli 17.5. 2015 proběhl celodenní seminář obedience s instruktorkou Kristýnou Másilkovou, která za námi přijela z Prahy. Dopoledne jsme věnovali teorii a ukázkám, odpoledne pak vlastnímu cvičení se psy, odstraňování nedostatků a novým cvikům.
Obedience - seminář a výcvik s Kristýnou Másilkovou Obedience - seminář a výcvik s Kristýnou Másilkovou
více fotek >>>