tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512   
Jak nám pomoci
Přemýšlíte, jak nám můžete pomoci?
Jednak finanční částkou posláním na účet č. 2747015349/0800 (účet je veden u České spořitelny) nebo koupí "dobrot" pro pejsky. Nejvděčnější jsou obyčejné piškoty a jiné psí mňamky.
Budeme vděčni také za kvalitní granule, konzervy, mycí a desinfekční prostředky, jar, prací gely, gumové rukavice, hadry, kýble, smetáky... toho není nikdy dost. Máme obrovskou spotřebu odčervovacích tabletek a protibleších přípravků.
Za jakoukoliv pomoc děkujeme!

Výběh pro psy,
to, co nám v útulku opravdu hodně moc chybí, je venkovní výběh pro psy. Snažíme se denně vzít všechny psí obyvatele na procházku, ale při větším počtu psů to není tak, jak bychom si představovali. Naši čtyřnozí přátelé se potřebují vyběhat, vylítat, vyřádit, pohrát... Proto jsme přikoupili i přilehlý pozemek k útulku, avšak vzhledem k jeho zoufalému stavu a také ceně kvalitního oplocení s podhrabníky to nebude levná záležitost. Proto prosíme všechny, kdo má chuť a zájem přispět na dobrou věc, o zaslání libovolné částky na transparentní sbírkový účet číslo 933 900 9339/0800 (Česká Spořitelna).
O stavu peněz na účtu a zahájení prací na pozemku budeme průběžně informovat.
Všem dárcům předem děkujeme!
Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy.
Tak od jara se pomalu, ale jistě buduje :-) Zahájily se uklízecí, vyklízecí a bagrovací práce v okolí útulku... Částka 58 000 Kč z transparentního účtu byla použita na zaplacení bagrovacích prací a nákupu zeminy na vyrovnání terénu, viz. foto. Veškeré dokumenty a faktury proplacené z transparentního účtu jsou k nahlédnutí po vyžádání v kanceláři útulku. Děkujeme!
Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy.
Začíná se plotit :-)
Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy.
Sběrný box
Pokud jste z Plzně a chcete přilepšit našim pejskům v útulku, můžete využít také sběrný box v Hypermarketu Globus, který je od července 2017 umístěn vedle informací.