Úvodní stránka
O nás
Aktuální dění
Naše akce
Útulek pro psy
Hotel pro psy
Výukové centrum
Sportovní aktivity
Sociální činnost
Právní poradna
Spolupracujeme
Sponzoři, dárci
Pomáhají nám
Kontakty
Aktuality:
Kontakt:
mob. +420 723 598 853
mob. +420 602 108 771
Bankovní spojení:
č.ú. 2747015349/0800
Facebook:
Sponzoři, dárci:

Partneři:
Český pohled

Vítejte na stránkách Víceúčelového zařízení Borovno
občanské sdružení Storgé provozující Víceúčelové zařízení Borovno vzniklo v roce 2011 s cílem řešit problematiku toulavých, opuštěných nebo týraných psů v regionu Plzeň – jih.
V té době jsme se rozhodli vybudovat zařízení, které by těmto psům poskytlo dočasný domov a péči. Po dlouhém hledání jsme proto odkoupili zemědělský objekt v obci Borovno a v průběhu let ho přestavěli na útulek pro psy, který v regionu dlouhodobě chyběl.
Jak je z názvu Víceúčelové zařízení Borovno patrné, nezůstalo jenom u útulku. Protože nás psí svět a kynologie baví, postupně rozšiřujeme naši činnost o další aktivity - agility, canisterapii, besedy, semináře, hotel pro psy aj.
A proč jsme zvolili název Storgé?
Storgé je jedno ze starořeckých označení pro lásku - silný citový vztah mezi přáteli nebo příbuznými založený na vzájemné péči. A právě v duchu těchto hodnot se snažíme pečovat o naše svěřence.
Doufáme, že se nám to daří. Budeme rádi, když se k nám přijedete podívat a posoudíte sami...
Výběh pro psy,
to, co nám v útulku opravdu hodně moc chybí, je venkovní výběh pro psy. Snažíme se denně vzít všechny psí obyvatele na procházku, ale při větším počtu psů to není tak, jak bychom si představovali. Naši čtyřnozí přátelé se potřebují vyběhat, vylítat, vyřádit, pohrát... Proto jsme přikoupili i přilehlý pozemek k útulku, avšak vzhledem k jeho zoufalému stavu a také ceně kvalitního oplocení s podhrabníky to nebude levná záležitost. Proto prosíme všechny, kdo má chuť a zájem přispět na dobrou věc, o zaslání libovolné částky na transparentní sbírkový účet číslo 933 900 9339/0800 (Česká Spořitelna).
O stavu peněz na účtu a zahájení prací na pozemku budeme průběžně informovat.
Všem dárcům předem děkujeme!
Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy. Místo pro venkovní výběhy.
Plzeňský kraj
Psi k osvojení:
Storge z.s., víceúčelové zařízení Borovno - pes v útulku
Jméno: Blaženka
Pohlaví: fena
Plemeno: kříženec
Velikost: střední
Přibližný věk: 2 roky
Nalezena: 27. května 2018, Losiná
Další informace: Bláža je mladinká, cca 2 letá fenka křížence střední velikosti. Má úžasnou, milou a mazlivou povahu, je snášenlivá a v útulku se projevuje bezproblémově. Ideální rodinný pes, vzhledem k dlouhé srsti může být v domku se zahradou, ale vyžaduje těsný kontakt s člověkem, špatně snáší samotu. zobrazit fotky >>>
Storge z.s., víceúčelové zařízení Borovno - pes v útulku
Jméno: Mike
Pohlaví: pes
Plemeno: kříženec
Velikost: střední
Přibližný věk: 1 rok
Další informace: Mike je zhruba roční kříženec pravděpodobně am. staf. teriéra. Je to mladý pes, který se velmi rád učí, s nesmírným elánem do života. Miluje pohyb, práci, hraní a všechny lidi. Potřebuje aktivního páníčka, který s ním bude sportovat, chodit na delší vycházky a věnovat se mu. Mike mu vše mnohonásobně vrátí. Je to čistotný, zdravý, sebevědomý a vyrovnaný pes, který bude stát věrně po boku svého majitele. Určité opatrnost je třeba vůči ostatním psům. Fenky snese. V současné době ho čeká kastrace a ihned po zahojení je připraven odejít do nového domova. Nyní je v dočasné péči a rádi poskytneme veškeré informace na tel. 723 598 853. zobrazit fotky >>>
Storge z.s., víceúčelové zařízení Borovno - pes v útulku
Jméno: Beník
Pohlaví: pes
Plemeno: kříženec
Velikost: malý
Přibližný věk: 10 let
Přijat: 3. června 2018
Další informace: Beník je 10 letý kříženec menšího vzrůstu, hodný, stále aktivní pes, který vychází s lidmi i ostatními čtyřnohými kamarády.
Bude skvělým společníkem starším lidem i všem, kteří ho nebudou dlouho nechávat samotného, protože Beník samotu nemá rád a zoufale štěká.
Vhodný do bytu i rodinného domku se zahradou, vyžaduje však trvalý přístup dovnitř. zobrazit fotky >>>
více psů >>>

Srdečně zveme:
zobrazit v: PDF, JPG


zobrazit v: PDF, JPG, DOC


zobrazit v: PDF, JPG 1, JPG 2,
Přihláška: prihlaska_na_seminar.pdf