tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512   
Aktuální dění
rok 2020 rok 2019 rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
17. února 2020
Minulý pátek byl náročný den, vyšetření a kastrace bígličky Bellinky a dlouhá oční operace Sofinky - entropium dolního i horního víčka, téměř 4 hod. piplavá operace. Děkujeme MVDr. Mirce Valterové z Příbrami za spolupráci a nasazení. Oční operace bude hrazena z Vánočního charitativních bazárku ZŠ a Gymnázia Blovice. Děkujeme!!!
Během dospávání narkózy jsme Sofinku vyčesali a vystřídali dredy v srsti. Už je kočka!
9. února 2020
V týdnu nám byl předán dar - 4 000 Kč jako výtěžek z víkendové akce Hospůdky u Kozlerů v Mirošově - 10% ceny z každého jídla bylo určeno pro pejsky. Děkujeme, že jste dorazili v tak hojném počtu a majiteli za tuto podporu!


V úterý proběhlo natáčení pořadu Chcete mě? s Českou televizí. Děkujeme za příjemný přístup a profesionalitu celému televiznímu štábu. V nabídce jsou pejsci Matouš, Macek, Sofie, Tajtrlík, Zorka, Bobík, Peggy, Kačenka a Max - Ronin... V televizi se bude vysílat 23.2.2020 na ČT2.
více fotek >>>
2. února 2020
Máme poslední volné Madlenčino štěňátko, Valíška, k odběru za týden... Čipovaný, očkovaný, odčervený, zdravý pejsek, který bude větší velikosti. Tatínek neznámý, Madlenka krásná, šikovná a poměrně temperamentní kříženka.
AXA se začala brzy mazlit, dostala hned krásný obojek z Postrojkového ráje.
Bellinka má z bíglí kámošky radost :-)
Tak máme za sebou rušný víkend... Do útulku byla prijatá AXA, bíglička od nemohoucí majitelky, která byla delší dobu nevhodně krmená... Dnes 24 kg, snad se povede váha brzy srazit, ostřihali jsme ihned přerostlé drápky, které se kroutily do nejrůznějších tvarů a zarůstaly do polštářků a zahájili dietu. Tento týden se provede vyšetření a krevní testy.
Do nového domova odjela v sobotu pitbulka Axi a dnes Milka, držte jim všem prosím palce. V sobotu večer byla prijatá Kačenka, krásná kříženka jezevčíka, odrostlé štěňátko z nevhodných podmínek. FOTO brzy...
Páteční báječný večer, výborné jídlo a pivo jako křen v mirošovské hospůdce U Kozlerů, kde běžela akce - 10 % z tržby jídla pro útulek v Borovně!
Bellinka shodila další nadbytečná kila, přestala být závodněná a cca za týden ji čeká kastrace a po zahojení cesta do nového domova...
Štěněcí parta na sněhu... Rostou před očima, buřtíci :-)
26. ledna 2020
Dostali jsme info, že v příkopu za Spáleným Poříčím, cca 500 m směr Hořehledy vlevo leží mrtvý sražený pes, najde se majitel, aby si pejska pohřbil?
1. ledna 2020