tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512  
Aktuální dění
rok 2019 rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
22. března 2019
Hledáme nový domov pro tohoto pejska, křížence jménem Fido, který prožil dosavadní život v chatové kolonii v ohrádce 1x1xm za ostnáčem, odkud se ho po dlouhé peripetii podařilo dostat. Pejskovi je 8 let, kříženec, nemůže se nabažit získané svobody, lítá po zahradě a řádí jako štěňátko. Je milé, přátelské a veselé povahy, snese se i s ostatními psy a kočkami. Vhodný do domku se zahradou, ne do kotce! O Fida zatím pečuje kolegyně, nachází se v Žerovicích u Plzně a pro více info kontaktujte útulek neb volejte přímo na tel. číslo 724 250 644. Děkujeme!
více fotek >>>

Začalo jaro tak je třeba vyzdobit útulek krásnými obrázky od dětí DDM Spálené Poříčí, DDM Blovice, které s námi přijely strávit den o jarních prázdninách. Byly skvělé a také moc děkujeme Ivaně Kolmanové.

Včerejší canisterapie s bíglími holkami a se skvělými dětmi v denním stacionáři Človíček v Plzni.

18. března 2019
Dráček rehabilituje a cvičí :-) Děkujeme Ivetě Schwarzové!

I Rózy se seznamuje s míčem, skoro se na něj nevešla, ale moc jí to bavilo :-)

Míša se rychle zotavuje, už se těší, až bude zase pořádně běhat :-) krvácející neřád byl z packy odstraněn...

16. března 2019
15. března 2019
Hledá se nový domov pro Budyho, 7 letého "skorobíglíka". Ideální k páníčkovi, který již má s chovem a držení bíglíků zkušenosti. Buddy je pořád poměrně temperamentní, hravý, aktivní a zdravý pes, který miluje vycházky a svoji smečku. Lehce svéhlavý, potřebuje nastavit hranice a důslednou, ale láskyplnou ruku a výchovu bez nátlaku. Ideální pro práci s pozitivní motivací. Vakcinovaný, čipovaný.
více fotek >>>

Míša včera prodělal operaci tlapky, děkujeme MVDr. Martině Horákové (Doktorka ze dvorka), daří se mu dobře a bude se mu lépe běhat :-) Až se zahojí, pojede moc rád do nového domova!

Hledá se!

9. března 2019
Pražská konference na téma týrání zvířat, novela zákonů a spousta zajímavých příspěvků od odborníků. Děkujeme paní poslankyni Míle Rutové za pověření, že jsme se také mohli zúčastnit a p. europoslanci Jiřímu Pospíšilovi za podporu a záštitu akce.
7. března 2019
O útulku v Nepomuckých novinách, březen 2019 :-)

Dobrý den,
od 11.1. hledáme našeho pejska Míšu, utekl mezi obcemi Radochovy a Partoltice... zmizel, nikdo nic neví, nikdo ho neviděl. Je to cca 11lety kříženec čivavy a špice, hodně štěká. Stále hledáme, neb věříme, že je buď u někoho na gauči a nebo v útulku... Snad...
4. března 2019
Dobrý den,
dne 27.2.2019 k nám přišla na letišti v Líních u Plzně před kancelář naší firmy Recyklbox malá fenka zřejmě Drsnosrstý jezevčík, stáří odhadujeme cca 1 rok ale můžeme se mýlit. Bez obojku, tetování nemá, půjdeme s ní na veterinu zda nemá náhodou čip ale pochybuji. Je velice přátelská, mazlivá, společenská, jedno ouško jí pořád stojí, bojí se blesku fotoaparátu, je v dobré zdravotní kondici (není vyhublá, má zdravé zuby, čisté uši, nemá blechy). Máme ji u sebe doma v Tlučné u Plzně a postaráme se o ni než se najde případně majitel. Píšu jen proto, kdyby ji u Vás náhodou někdo hledal tak aby jste mohli když tak předat kontakt aby se s námi majitel spojil. Telefon na mne 732 885 740 v příloze zasílám její foto. Sdíleli jsme již i na facebook a rozvěsíme nějaké letáky s fotkou v okolních obcích. Děkuji za případnou pomoc s hledáním majitele.

Dráček, který je z rodinných důvodů dočasně umístěn v útulku, dnes dopoledne prošel kouzelnou proměnou a neuvěřitelně prokoukl :-)
více fotek >>>
22. února 2019
V kynologickém zařízení s útulkem v Borovně vzniká nová veterinární ordinace - reportáž ČRo Plzeň.
16. února 2019
Děkujeme Pepemu Pazderovi, pejsek dorazil až z daleké Keni, speciálně vyroben pro náš útulek (v africké nabídce byly hlavně žirafy a hroši :-)) už je vystavený a dělá parádu.

Hledá se majitel tohoto mladého pejska, nalezeného ve čtvrtek 14.2. ve Starém Plzenci. Majitel ať prosím kontaktuje pro více informací útulek, pejsek je v dobrých rukách.
6. února 2019
Připravujeme, stěhujeme, upravujeme, opravujeme, prostě moc pracujeme :-) - z naší dosavadní veter. ošetřovny se rodí plně zařízená veterinární ordinace, dále místnost s hospitačními kotci, prostorná čekárna, velké parkoviště, objednací doby bez čekání - a k tomu naše nová a milá paní doktorka Martina Horáková (Doktorka ze dvorka), která bude naší ordinující veterinární lékařkou. Tereza Jindrová zůstává naší osvědčenou kmenovou terénní veterinární lékařkou (možnost ošetření vašeho zvířátka doma) a k tomu nabídka služeb v rámci chiropraxe psů a koní. Budeme informovat, jak přestavba postupuje, držte nám palce :-)))

15. ledna 2019
Dnešní natáčení pořadu Chcete mě? s ČT
Děkujeme za báječně strávený pracovní den, za milou společnost a profesionální přístup České Televize a rovněž za opět skvělou spolupráci s Nalezenci Šumaváky. Bude vysíláno v neděli 3.2. 2019.
více fotek >>>

1. ledna 2019