Úvodní stránka
O nás
Aktuální dění
Naše akce
Útulek pro psy
Hotel pro psy
Výukové centrum
Sportovní aktivity
Sociální činnost
Právní poradna
Spolupracujeme
Sponzoři, dárci
Pomáhají nám
Kontakty
Aktuality:
Kontakt:
mob. +420 723 598 853
mob. +420 602 108 771
Bankovní spojení:
č.ú. 2747015349/0800
Facebook:
Sponzoři, dárci:


Aktuální dění
rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
9. března 2018
Veselé nedělní venčení, děkujeme Lindě Hejlové a spol. :-)

27. února 2018
Děkujeme DDM Blovice a Spálené Poříčí za milou exkurzi v rámci jarních prázdnin, za vyvenčení pejsků a psí ňamky :-)
více fotek >>>

10. února 2018
Ve čtvrtek do útulku přijely 3 fenky a jeden pes, kříženci střední až větší velikosti, sourozenci, stáří cca 7-8 měsíců, kteří byly odebrány z nepřijatelných podmínek. Až se pejsci zotaví, budou nabídnuti k adopci. Budou to skvělí psi!
více fotek >>>

30. ledna 2018
Přeposíláme od "Bíglů v nouzi" - Jsem Max a je mi pět let. Když mi umřela babička a stal jsem se nejdřív nechtěným dědictvím, tulákem a horkou bramborou, všichni o mně říkali, že jsem fajn pes, že jsem vychovaný, učenlivý a přátelský. Takový ten typ psa, kterého by chtěl každý...Nebudu vám lhát. Někde cestou jsem se sám sobě ztratil. Není to fér, když po letech hájení a snažení zjistíte, že nemáte nikoho, kdo by za vás bojoval. Najednou jste úplně sami. Tak nějak se mi nashromáždily zážitky, které mě donutily bojovat za sebe sám. Už nejsem pohodový pes. Nikomu nevěřím a můj strach je často větší než já, a pak dělám koniny. Prý je ze mě něco jako výzva. Toho hodného vymazlence v sobě pořád někde mám. Potřebuju člověka, který má zkušenost, trpělivost a nevzdá to se mnou. Potřebuju osobnost, která mi dá pocit, že můžu zase někomu věřit, osobnost, která je silná, ochrání mě, dá mi čas a neodkopne mě. Vážně to potřebuju, už mě ten boj unavuje.Tak tady jsem. Oříšek k rozlousknutí. Teď ještě najít někoho, kdo opatrně rozbije skořápku, abych se zase našel... Max Do adopce půjdu očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Adopční poplatek 1500.- Kč.

23. ledna 2018
Hledá se domov pro tuto báječnou 3 měsíční fenku, pravděpodobně kříženec teriéra, která bude asi střední velikosti. Rhona je temperamentní, velice chytrá, chápavá, nebojácná, zdravě sebevědomá a dychtivá se učit novým věcem. Miluje kontakt s lidmi i ostatními psy. Ideální pro psí sporty, třeba agility :-) Kontaktujte útulek v Borovně nebo Nalezence Šumaváky, paní Jensen.
více fotek >>>

Děkujeme báječnému panu Srstkovi za včerejší návštěvu útulku, za jeho lidský humor, životní nadhled, optimismus a vůli pomáhat a celému týmu ČT za příjemný den strávený natáčením pořadu "Chcete mě?", který bude vysílán 11.2. 2018. Rovněž paní Jensen a týmu Nalezenci Šumaváci za skvělou spolupráci. Děkujeme!
více fotek >>>

1.1. se v Chyníně ztratila fenka slyšící na jméno Jessi. Je bázlivá a plachá. O případných informacích, prosím kontaktujte čislo 736 681 089.
22. ledna 2018
Hledá se domov pro menší fenku a její odrostlé štěně patřící a žijící v romské rodině, která je potřebuje dát do adopce. V případě zájmu prosíme volejte panu starostovi obce Netunice (Plzeň - jih) nebo kontaktujte útulek. Děkujeme za rychlé řešení situace! Fotky nám byly poskytnuty zprostředkovaně.

2. ledna 2018
Na silvestra se v Nezvěsticích zaběhla 2 letá fenka německého ohaře Mona, čipovaná. Utekla v panice ze zahrady při odpalování petard ve vsi. Jakékoliv bližší informace volejte na tel. číslo 603 877 058 (majitelka) nebo kontaktujte útulek. Děkujeme!