Úvodní stránka
O nás
Aktuální dění
Naše akce
Útulek pro psy
Hotel pro psy
Výukové centrum
Sportovní aktivity
Sociální činnost
Právní poradna
Spolupracujeme
Sponzoři, dárci
Pomáhají nám
Kontakty
Aktuality:
Kontakt:
mob. +420 723 598 853
mob. +420 602 108 771
Bankovní spojení:
č.ú. 2747015349/0800
Facebook:
Sponzoři, dárci:

Partneři:
Český pohled

Aktuální dění
rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
10. července 2018
Pojďte s námi sbírat a darovat bonusové body :-)
Jak můžete pomoci? Je to velmi jednoduché. Žádná další registrace není potřeba a vše je naprosto dobrovolné a bez jakýchkoliv závazků. Darujte své zoohit bonusové body a pomáhejte!
Bonusové body šetříte automaticky – s každou Vaší objednávkou získáváte 1 zoohit - bod za každých 25 Kč, které u nás utratíte. Tyto bonusové body můžete proměnit za atraktivní prémie z našeho bonusového programu. Nyní ovšem můžete své zoohit body využít jinak – přidejte k Vaší další objednávce počet bodů z naší nabídky, které byste chtěli věnovat na podporu zvířat.
Za předem určené časové období sečteme darované zoohit-body, proměníme je na zboží z našeho sortimentu a zašleme je organizaci, kterou jsme na dané období zvolili, jako příjemce podpory. Tak jednoduše a přitom tak významně můžete pomoci zvířatům v nouzi!
Více na http://www.zoohit.cz/content/pomoc_utulky

30. června 2018
Ještě jednou velké díky za finanční podporu agility klubu OSA Plzeň - Doubravka, která uskutečnila během závodů dne 13.5. 2018 "O Plzeňského agiliťáka" tunelový běh pro útulek v Borovně. Za startovné v tunelovém běhu se díky všem závodícím sešla částka, která téměř pokryla nákup této nové a moderní odchytové tyče od osvědčené firmy Animal ID, MariaVet.
Ještě jednou velké díky za vše OSA Plzeň - Doubravka a Haně Vrzalové, Alče Čechurové a ostatním z klubu za skvělou organizaci :-)

11. června 2018
Děkujeme Městskému obvodu Plzeň 3 za pozvání a možnosti účasti na Psím dnu 2018 (na fotkách Blackie, bývalá útulková fenka).

"Psí" povídání ve školce v Hořehledech (Plzeň - jih), děkujeme za vřelé přijetí a bezprostřední atmosféru :-)

22. května 2018
Pár fotek z pražského jarního veletrhu Forpets 2018, kde se mimo jiné prezentoval i náš útulek a představili jsme báječný psí sport - agility. Děkujeme Nadaci na ochranu zvířat, že jsme se mohli zúčastnit!
více fotek >>>

14. května 2018
Velké poděkování Haně Vrzalové a celému týmu OSA při Kynologickém klubu Plzeň - Doubravka a paní rozhodčí Jaroslavě Podmolové za krásný tunelový běh při závodech o Plzeňského agiliťáka 13.5. 2018.
Na startovném bylo vybráno celkem 5.230 Kč a brzy zveřejníme nákup zakoupené výbavy pro útulek. Děkujeme pořadatelům i závodícím, byli jste úžasní! (více fotek na Fb albumu)

7. května 2018
Z natáčení televize ZAK pro pořad "Čtyři tlapky", premiéra ve středu a pátek kolem 17 hod.
Na pořadu dne: Mike, Maya, Bak, Kevin a přijel Ben.
více fotek >>>

1. května 2018
Na 2. Jarní Podkokšínské trojzkoušky (závody agility) ve Spáleném Poříčí přijede Johny Alaskan z "Rozběháme Česko". Budete mít možnost poradit se o možnostech běhání s vaším psem, vyzkoušet nebo přímo zakoupit vhodný postroj, zjistit, kdy a kde probíhají společné veřejné tréninky a občerstvit se zdravými dobrotami :-) Od 11.00 do 11.30 a od 14.30 do 15.00 hod. Honza udělá zajímavý canicrosový seminář, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o tomto krásném sportu.

30. dubna 2018
Děkujeme celé MŠ Chrást u Plzně (vedení, zaměstnancům, rodičům a dětem) za páteční návštěvu, dárky pro útulek a pohodové podvečerní venčení.

Praxe úžasných a šikovných studentů Církevní ZŠ a SŠ Plzeň. Děkujeme za pomoc!
více fotek >>>

Děkujeme skautskému oddílu Vlaštovky z Plzně - Doubravky za návštěvu útulku, za dárky pro psy (ručně vyrobené) a za skvělé venčení!

11. dubna 2018
Hledá se shi-tzu, ztracen 8.4. v Černotíně u Dnešic (Plzeň- jih). tel. na majitele 733602420.

10. dubna 2018
Také se zúčastníme, těšíme se na Vás!

10. dubna 2018

28. března 2018
Předvelikonoční tvořivá čajovna v MŠ Chrást u Plzně - děkujeme Markétě Beranové a sympatickému kolektivu učitelek, šikovným a milým maminkám a báječným dětem za krásné a pohodové odpoledne vyplněné výrobou hraček pro psíky v útulku v Borovně.
více fotek >>>

26. března 2018
Kevin hledá svého jediného pána
Kevin je10ti letý kříženec brakýře, který si nezaslouží dožít svůj život v osamění. Kevin je totiž laskavá, silná osobnost s obrovským srdcem. Je to pes jednoho pána, s kterým pro sebe budou navzájem vším.
https://www.pesweb.cz/cz/3088.kevin-hleda-sveho-jedineho-pana

23. března 2018
Hledá se 5 letý kříženec, pohlaví pes, není kastrovaný.
Nemá čip, má černý obojek, ztratil se v Pňovicích, Rožmitál pod Třemšínem. Je přátelský a moc hodný, tel. číslo majitel: 602 800 516.

9. března 2018
Veselé nedělní venčení, děkujeme Lindě Hejlové a spol. :-)

27. února 2018
Děkujeme DDM Blovice a Spálené Poříčí za milou exkurzi v rámci jarních prázdnin, za vyvenčení pejsků a psí ňamky :-)
více fotek >>>

10. února 2018
Ve čtvrtek do útulku přijely 3 fenky a jeden pes, kříženci střední až větší velikosti, sourozenci, stáří cca 7-8 měsíců, kteří byly odebrány z nepřijatelných podmínek. Až se pejsci zotaví, budou nabídnuti k adopci. Budou to skvělí psi!
více fotek >>>

30. ledna 2018
Přeposíláme od "Bíglů v nouzi" - Jsem Max a je mi pět let. Když mi umřela babička a stal jsem se nejdřív nechtěným dědictvím, tulákem a horkou bramborou, všichni o mně říkali, že jsem fajn pes, že jsem vychovaný, učenlivý a přátelský. Takový ten typ psa, kterého by chtěl každý...Nebudu vám lhát. Někde cestou jsem se sám sobě ztratil. Není to fér, když po letech hájení a snažení zjistíte, že nemáte nikoho, kdo by za vás bojoval. Najednou jste úplně sami. Tak nějak se mi nashromáždily zážitky, které mě donutily bojovat za sebe sám. Už nejsem pohodový pes. Nikomu nevěřím a můj strach je často větší než já, a pak dělám koniny. Prý je ze mě něco jako výzva. Toho hodného vymazlence v sobě pořád někde mám. Potřebuju člověka, který má zkušenost, trpělivost a nevzdá to se mnou. Potřebuju osobnost, která mi dá pocit, že můžu zase někomu věřit, osobnost, která je silná, ochrání mě, dá mi čas a neodkopne mě. Vážně to potřebuju, už mě ten boj unavuje.Tak tady jsem. Oříšek k rozlousknutí. Teď ještě najít někoho, kdo opatrně rozbije skořápku, abych se zase našel... Max Do adopce půjdu očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Adopční poplatek 1500.- Kč.

23. ledna 2018
Hledá se domov pro tuto báječnou 3 měsíční fenku, pravděpodobně kříženec teriéra, která bude asi střední velikosti. Rhona je temperamentní, velice chytrá, chápavá, nebojácná, zdravě sebevědomá a dychtivá se učit novým věcem. Miluje kontakt s lidmi i ostatními psy. Ideální pro psí sporty, třeba agility :-) Kontaktujte útulek v Borovně nebo Nalezence Šumaváky, paní Jensen.
více fotek >>>

Děkujeme báječnému panu Srstkovi za včerejší návštěvu útulku, za jeho lidský humor, životní nadhled, optimismus a vůli pomáhat a celému týmu ČT za příjemný den strávený natáčením pořadu "Chcete mě?", který bude vysílán 11.2. 2018. Rovněž paní Jensen a týmu Nalezenci Šumaváci za skvělou spolupráci. Děkujeme!
více fotek >>>

1.1. se v Chyníně ztratila fenka slyšící na jméno Jessi. Je bázlivá a plachá. O případných informacích, prosím kontaktujte čislo 736 681 089.
22. ledna 2018
Hledá se domov pro menší fenku a její odrostlé štěně patřící a žijící v romské rodině, která je potřebuje dát do adopce. V případě zájmu prosíme volejte panu starostovi obce Netunice (Plzeň - jih) nebo kontaktujte útulek. Děkujeme za rychlé řešení situace! Fotky nám byly poskytnuty zprostředkovaně.

2. ledna 2018
Na silvestra se v Nezvěsticích zaběhla 2 letá fenka německého ohaře Mona, čipovaná. Utekla v panice ze zahrady při odpalování petard ve vsi. Jakékoliv bližší informace volejte na tel. číslo 603 877 058 (majitelka) nebo kontaktujte útulek. Děkujeme!