tel.: 723 598 853, vet. ordinace: 728 237 512  
Aktuální dění
rok 2019 rok 2018 rok 2017 rok 2016 rok 2015
13. května 2019
Psí den 11.5. 2019 v Plzni
Děkujeme za pozvání ÚMO Plzeň 3, pořadatelům, pejskařům, návštěvníkům a i pejskům od nás z útulku a jejich páníčkům, že se přišli podívat a podpořili akci. Byl to moc hezký a fajn den!
více fotek >>>
7. dubna 2019
Sobotní úklidová akce u útulku v Borovně v rámci "Ukliďme Česko, ukliďme svět". Nasbíráno 35 pneumatik a spoustu všemožných až nemožných "pokladů". Děkujeme Jana Fenclová, Eva Dobiášová, Michal Lašťovka, Ivana Kolmanová s Barčou, Jana Hanzalíková Jiroušková, Ivča Schwarzová, Vlaďka Johánková a dalším za kus práce!!!
Rambo se díky Barče parádně rozkoukal a skamarádil :-)))
5. dubna 2019
Projektový den na 2.ZŠ v Plzni, Schwarzova ul. Děkujeme za pozvání a milou společnost, děti byly prostě úžasné a moc milé paní učitelky a učitelé :-) A hlavně Fouskům za organizaci akce. A našim psům za trpělivost, vydržely 4 hodinové hlazení :-)
1. dubna 2019
Hledá se majitel tohoto pejska nalezeného v obci Letkov, Plzeň jih. Více informací v útulku.

25. března 2019
22. března 2019
Hledáme nový domov pro tohoto pejska, křížence jménem Fido, který prožil dosavadní život v chatové kolonii v ohrádce 1x1xm za ostnáčem, odkud se ho po dlouhé peripetii podařilo dostat. Pejskovi je 8 let, kříženec, nemůže se nabažit získané svobody, lítá po zahradě a řádí jako štěňátko. Je milé, přátelské a veselé povahy, snese se i s ostatními psy a kočkami. Vhodný do domku se zahradou, ne do kotce! O Fida zatím pečuje kolegyně, nachází se v Žerovicích u Plzně a pro více info kontaktujte útulek neb volejte přímo na tel. číslo 724 250 644. Děkujeme!
více fotek >>>

Začalo jaro tak je třeba vyzdobit útulek krásnými obrázky od dětí DDM Spálené Poříčí, DDM Blovice, které s námi přijely strávit den o jarních prázdninách. Byly skvělé a také moc děkujeme Ivaně Kolmanové.

Včerejší canisterapie s bíglími holkami a se skvělými dětmi v denním stacionáři Človíček v Plzni.

18. března 2019
Dráček rehabilituje a cvičí :-) Děkujeme Ivetě Schwarzové!

I Rózy se seznamuje s míčem, skoro se na něj nevešla, ale moc jí to bavilo :-)

Míša se rychle zotavuje, už se těší, až bude zase pořádně běhat :-) krvácející neřád byl z packy odstraněn...

16. března 2019
15. března 2019
Hledá se nový domov pro Budyho, 7 letého "skorobíglíka". Ideální k páníčkovi, který již má s chovem a držení bíglíků zkušenosti. Buddy je pořád poměrně temperamentní, hravý, aktivní a zdravý pes, který miluje vycházky a svoji smečku. Lehce svéhlavý, potřebuje nastavit hranice a důslednou, ale láskyplnou ruku a výchovu bez nátlaku. Ideální pro práci s pozitivní motivací. Vakcinovaný, čipovaný.
více fotek >>>

Míša včera prodělal operaci tlapky, děkujeme MVDr. Martině Horákové (Doktorka ze dvorka), daří se mu dobře a bude se mu lépe běhat :-) Až se zahojí, pojede moc rád do nového domova!

Hledá se!

9. března 2019
Pražská konference na téma týrání zvířat, novela zákonů a spousta zajímavých příspěvků od odborníků. Děkujeme paní poslankyni Míle Rutové za pověření, že jsme se také mohli zúčastnit a p. europoslanci Jiřímu Pospíšilovi za podporu a záštitu akce.
7. března 2019
O útulku v Nepomuckých novinách, březen 2019 :-)

Dobrý den,
od 11.1. hledáme našeho pejska Míšu, utekl mezi obcemi Radochovy a Partoltice... zmizel, nikdo nic neví, nikdo ho neviděl. Je to cca 11lety kříženec čivavy a špice, hodně štěká. Stále hledáme, neb věříme, že je buď u někoho na gauči a nebo v útulku... Snad...
4. března 2019
Dobrý den,
dne 27.2.2019 k nám přišla na letišti v Líních u Plzně před kancelář naší firmy Recyklbox malá fenka zřejmě Drsnosrstý jezevčík, stáří odhadujeme cca 1 rok ale můžeme se mýlit. Bez obojku, tetování nemá, půjdeme s ní na veterinu zda nemá náhodou čip ale pochybuji. Je velice přátelská, mazlivá, společenská, jedno ouško jí pořád stojí, bojí se blesku fotoaparátu, je v dobré zdravotní kondici (není vyhublá, má zdravé zuby, čisté uši, nemá blechy). Máme ji u sebe doma v Tlučné u Plzně a postaráme se o ni než se najde případně majitel. Píšu jen proto, kdyby ji u Vás náhodou někdo hledal tak aby jste mohli když tak předat kontakt aby se s námi majitel spojil. Telefon na mne 732 885 740 v příloze zasílám její foto. Sdíleli jsme již i na facebook a rozvěsíme nějaké letáky s fotkou v okolních obcích. Děkuji za případnou pomoc s hledáním majitele.

Dráček, který je z rodinných důvodů dočasně umístěn v útulku, dnes dopoledne prošel kouzelnou proměnou a neuvěřitelně prokoukl :-)
více fotek >>>
22. února 2019
V kynologickém zařízení s útulkem v Borovně vzniká nová veterinární ordinace - reportáž ČRo Plzeň.
16. února 2019
Děkujeme Pepemu Pazderovi, pejsek dorazil až z daleké Keni, speciálně vyroben pro náš útulek (v africké nabídce byly hlavně žirafy a hroši :-)) už je vystavený a dělá parádu.

Hledá se majitel tohoto mladého pejska, nalezeného ve čtvrtek 14.2. ve Starém Plzenci. Majitel ať prosím kontaktuje pro více informací útulek, pejsek je v dobrých rukách.
6. února 2019
Připravujeme, stěhujeme, upravujeme, opravujeme, prostě moc pracujeme :-) - z naší dosavadní veter. ošetřovny se rodí plně zařízená veterinární ordinace, dále místnost s hospitačními kotci, prostorná čekárna, velké parkoviště, objednací doby bez čekání - a k tomu naše nová a milá paní doktorka Martina Horáková (Doktorka ze dvorka), která bude naší ordinující veterinární lékařkou. Tereza Jindrová zůstává naší osvědčenou kmenovou terénní veterinární lékařkou (možnost ošetření vašeho zvířátka doma) a k tomu nabídka služeb v rámci chiropraxe psů a koní. Budeme informovat, jak přestavba postupuje, držte nám palce :-)))

15. ledna 2019
Dnešní natáčení pořadu Chcete mě? s ČT
Děkujeme za báječně strávený pracovní den, za milou společnost a profesionální přístup České Televize a rovněž za opět skvělou spolupráci s Nalezenci Šumaváky. Bude vysíláno v neděli 3.2. 2019.
více fotek >>>

1. ledna 2019