Úvodní stránka
O nás
Aktuální dění
Naše akce
Útulek pro psy
Hotel pro psy
Výukové centrum
Sportovní aktivity
Sociální činnost
Právní poradna
Spolupracujeme
Sponzoři, dárci
Pomáhají nám
Kontakty
Aktuality:
Kontakt:
mob. +420 723 598 853
mob. +420 602 108 771
Bankovní spojení:
č.ú. 2747015349/0800
Facebook:
Sponzoři, dárci:


Aktuální dění
rok 2017 rok 2016 rok 2015
3. července 2017
Pokud jste z Plzně a chcete přilepšit našim pejskům v útulku, můžete využít sběrný box v Hypermarketu Globus, který je ode dneška umístěn vedle informací.

29. června 2017
Děkujeme 15. ZŠ Plzeň - Skvrňany, zejména školní družině, za celoroční sbírku pro náš útulek v hodnotě 3 700 Kč! Moc si této pomoci vážíme!
Děkujeme Adélce za venčení Nelinky a Boba.

22. června 2017
10. Charitativní běh Plzní - neziskový happening pro 9 organizací (16.6. 2017)
Děkujeme Rozběháme Česko a Johny Alaskan za organizaci této skvělé akce a všem, kteří přišli a podpořili tak dobrou věc. Děkujeme!
více fotek >>>

14. června 2017
Psí den, Borský park - Plzeň (10.6. 2017)
Děkujeme za vaši pomoc a účast! Moc hezká akce :-)
Měli jsme velkou radost z návštěv i "našich" bývalých útulkáčků - Týny, Blackie, Nugetky a ostatních "páníčků" a přátel.
více fotek >>>

2. května 2017
Z praxe studentů 1.E CIŠ Plzeň - Kristýna, Simona a Tomáš.

Klára a Katka

27. dubna 2017
Děkujeme Adélce Černé z Lipnice za vyvětrání Ouška a Filípka! :-)

19. dubna 2017
Děkujeme MVDr. Tereze Jindrové za chiropraktické ošetření ochrnující Míši!

12. dubna 2017
Z praxe studentů 1.E (CIŠ Plzeň). Děkujeme děvčatům za pomoc!

31. března 2017
Z jarní praxe našich studentek CIŠ Plzeň :-) Děkujeme!

Adámek jde na výlet :-)

28. března 2017
Děkujeme rodině Hejlově z Nezvěstic za prima venčení pejsků :-)
více fotek >>>

A také velký dík za pravidelné venčení Ádě Černých z Lipnice, tentokrát na vycházce s Montym.

22. března 2017
Děkujeme studentům Církevní střední školy Plzeň, kteří v útulku vykonávají praxi. Pejskové se tak dostanou i na dlouhééééé vycházky a pořádně si pohrají:-))
více fotek >>>

9. března 2017
Takto dnes vypadá život Kiry, kříženky am. staforda, kterou vyzáblou a vyděšenou přivezl do útulku starosta obce na Plzni - jihu, poté, co ji našli běhat po silnici. Přikládáme i dopis.
Dobrý den,
posílám pár fotek jak se mám u svých nových rodičů. Jsem hroznej mazel, pořád jsem se nenabažila hlazeni a drbání, takže neustále vyžaduju pozornost a páníčkům to ale vůbec nevadí :-) hrozně ráda blbnu a nejradši se válím v posteli... chodím s nimi často i do práce. Ze začátku jsem si je hrozně hlídala tak jsem nenechala nikoho se k nim přiblížit. Pořád zjišťuju nové věci, a i s pejskama si pomalu začínám rozumět. Nejdřív jsem na všechny psi vrčela a štěkala, po tomhle víkendu který jsem strávila ve společnosti svého téměř stejného kamaráda jsem si uvědomila, že si pejsci chtějí jen hrát a neublíží mi, tak si hraju také :-) když mi dá nějaký kamarád od páníčku pamlsek tak se od něj nechám pohladit, ale jinak důvěřuji pouze těm mým novým rodičům. Jsem sice mazlící a postelová, ale jakmile se zhasne lampička, běžím zpátky do svého pelíšku, protože ve tmě se trochu bojím :-) U pana doktora jsem dostala očkování, mám 24kg a žádné problémy a potvrdil nám věk mezi dvěma a čtyřmi lety, tak jsme se shodli že jsou mi tři a byl na mě moc pyšný. Doma nedělám žádné blbosti a nic kromě krabice od mléka jsem nerozkousala, už ani sprchování mi moc nevadí :-) už se těším až se za vámi do Borovna přijedeme podívat, máme pro vás pelíšky pro pejsky... doufám že nám to tenhle víkend už vyjde, páníčci jsou totiž hrozný cestovatelé! Mají štěstí ale, že mě všude berou sebou, protože se mi líbí jezdit v autě :-) a musíte vidět jak jsem krásně přibrala! pac a líz, KIRA!
Kira Kira
více fotek >>>

6. března 2017
Aktuální nabídka našich pejsků v pořadu Chcete mě?:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1095970013-chcete-me/217562221300008?index%5B%5D=528211&x=68&y=20
Chcete me?

28. února 2017
Děkujeme všem žákům, studentům a pedagogům Církevní základní a střední školy Plzeň za sbírku v celkové hodnotě 2 000 Kč!
Děkujeme všem žákům, studentům a pedagogům Církevní základní a střední školy Plzeň za sbírku v celkové hodnotě 2 000 Kč!

28. února 2017
Foto ze včerejšího odebírání, především menších a mladých pejsků a fenek. Až se dají do kupy, budou to skvělí a vděční kamarádi a životní parťáci.
Foto ze včerejšího odebírání, především menších a mladých pejsků a fenek. Foto ze včerejšího odebírání, především menších a mladých pejsků a fenek.
více fotek >>>

23. února 2017
Poštou přišel certifikát k podzimní zásilce krmení. Ještě jednou obrovské děkujeme společnosti Mars, Pedigree a Nadaci na ochranu zvířat za jejich podporu!
certifikát k předání krmiva

16. února 2017
Děkujeme České televizi - produkci pořadu "Chcete mě?" za báječně strávený valentýnský den při natáčení pořadu s našimi chlupáči. Je to bezvadný tým příjemných lidí a pan Zdeněk Srstka je pořád bezkonkureční - nechybí mu humor a životní nadhled. Také velké poděkování patří spolku Nalezenci - Šumaváci za výbornou spolupráci. Více 5.3. dopoledne na ČT2. Nezapomeňte se podívat na naše svěřence :-)
Děkujeme České televizi - produkci pořadu Chcete mě? za báječně strávený valentýnský den při natáčení pořadu s našimi chlupáči. Děkujeme České televizi - produkci pořadu Chcete mě? za báječně strávený valentýnský den při natáčení pořadu s našimi chlupáči.
více fotek >>>

2. února 2017
Máme veselé omalovánky pejsků z Borovna!
Děkujeme tak Lucce Slavíkové z Lučiště za krásné namalování a grafické zpracování. Pro zájemce lze poslat poštou nebo osobně vyzvednout v útulku. Možno stáhnout z našich stránek v pdf verzi (zde). V 1. díle omalovánek jsou pejsci Farys, Akim, Brownie, Béďa, Alinka, Mrskáček, Samík a Bubla.
omalovánky omalovánky

9. ledna 2017
Děkujeme MVDr. Tereze Jindrové za poskytnutí váhy, udělala nám obrovskou radost!
Děkujeme MVDr. Tereze Jindrové za poskytnutí váhy, udělala nám obrovskou radost!